• Nga fronti i Ukrainës kërcënojnë Kosovën (VIDEO)

  • 1
Pas raportimeve të ndryshme nga Spanja se Lionel Messi nuk konsiderohet më i paprekshëm e se Barcelona tashmë e mendon si opsion shitjen e tij, nga Anglia vjen një tjetër…

Simeone i bindur se Courtois do të luajë ndaj Chelsea

Alexis: “Tata”, je një frikacak!

Në Degën e AKR-së në Lipjan sot aderuan një numër i të rinjve dhe qytetarë të tjerë, të cilët u pritën nga presidenti i kësaj partie, Behgjet Pacolli.

Muja kërkon mobilizimin e PDK-së për zgjedhje

Nga fronti i Ukrainës kërcënojnë Kosovën (VIDEO)

Djali i vogël me moshë 16 muajshe qante pa pushim, dhe i ati për të vijuar më tej lojën e tij në kompjuter i zuri frymën, deri sa i shkaktoi…

12 minuta për të bërë për vete dikë

Orteku merr 12 jetë njerëzish

Shtune, 19 Prill 2014 13:40

Miss Shqipëria 2014 në Ulqin

Dje producenti Petri Bozo ka nënshkruar marrëveshjen e bashkëpunimit me kryetarin e komunës së Ulqinit, Fatmir Gjeka për zhvillimin e konkursit Miss Shqipëria 2014 në kalanë e Ulqinit. Kështu nga…

Miley Cyrus: S'jam lindur për të qëndruar në spitale

NRG Band lancojnë trailerin e Video Klipit të ri "As 5 Pare" [VIDEO]

Enjte, 17 Prill 2014 15:21

Google shpikë thjerrëzat me kamerë

Zbulimi më i ri nga Google na dërgon në kohën e “Terminatorëve” kur çdo gjë që sheh do të incizohet nga kamera e integruar në thjerrëz të syrit.

Microsoft do të organizojë në Prishtinë event kushtuar inovacionit

Gara e NASA, studentët shqiptarë shpikin aplikacionin risi

Shtune, 19 Prill 2014 11:32

Stërvitja mban lëkurën të re

Harrojini solucionet e shtrenjta kundër rrudhave, sekreti i një lëkure të re qëndron tek stërvitja. Ky është përfundimi në të cilin kanë dalë kërkuesit shkencorë të Universit McMaster të Ontarios.

Kurrë rënia në peshë dhe ulja e barkut nuk ka qenë më e lehtë, ja receta

Ushqimet e thata dobësojnë me shpejt

© Të gjitha të drejtat janë të rezervuara 2008-2013 Portali INFOKOSOVA. Portali “INFOKOSOVA” është biznes privat i certifikuar nga Minisitria e Tregëtis dhe Industrisë së Kosovës. Kontakti: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit INFOKOSOVA.

Kontakti

Për ne