• Kurti: Veton Surroi nuk vjen në Vetëvendosje

  • 1
Merkure, 23 Prill 2014 22:47

Real Madrid me një këmbë në finale

Real Madridi ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Bayern Munichut në sfidën e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Santiago Bernabeu.

Injoron Shqipërinë e Kosovën, Januzaj zgjedh Belgjikën

Palacio: Fitojmë me Napolin, më pas derbi

Deputeti i PDK-së, Hydajet Hyseni, i cili votoi sot kundër themelimit të Gjykatës Speciale për krimet e supozuara të luftës, thotë se duhet të pyeten ata deputetë që votuan pro…

Ahmeti: Kënaqësi që jam në Besianë, pavarësisht se a e lëshon Agim Veliu ujin apo jo!

Ashton-deputetëve: Bravo!

Zhytje e lirë me peshkaqenë në ishullin e Roatan Honduras është shumë emocionuese, për dikë është shumë e frikshme, por eksperienca nuk ta jep këtë ndjenjë.

Pengu më i ri: Foto Shokuese e një foshnje nga Siria, e gjunjëzuar në tokë me tri pushke të vendosura në kokën e saj !

Gorillat rrezikohen nga viruset humane

Merkure, 23 Prill 2014 08:43

Një serb përçan 7 milionë shqiptarë

Pjesëmarrja e këngëtarit serb Zdravko Colic, në festivalin në Shqipëri dhe reagimi i publikut shqiptar, vazhdon të jetë pjesë e debateve të shumta si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri.

DiCaprio në rolin e Steve Jobs

Rita Ora feston Pashkët në versionin "lepurushe" [FOTO]

Hene, 21 Prill 2014 11:40

Twitter bllokon dy llogari në Turqi

Rrjeti Twitter i ka bllokuar dy llogari në Turqi, të cilat llogari i kanë shpërndarë akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Recpe Tayyip Erdogan dhe bashkëpunëtorëve të tij.

Zuckerberg: Whatsapp nuk do të mbyllet

Google shpikë thjerrëzat me kamerë

Shtune, 19 Prill 2014 11:32

Stërvitja mban lëkurën të re

Harrojini solucionet e shtrenjta kundër rrudhave, sekreti i një lëkure të re qëndron tek stërvitja. Ky është përfundimi në të cilin kanë dalë kërkuesit shkencorë të Universit McMaster të Ontarios.

Kurrë rënia në peshë dhe ulja e barkut nuk ka qenë më e lehtë, ja receta

Ushqimet e thata dobësojnë me shpejt

© Të gjitha të drejtat janë të rezervuara 2008-2013 Portali INFOKOSOVA. Portali “INFOKOSOVA” është biznes privat i certifikuar nga Minisitria e Tregëtis dhe Industrisë së Kosovës. Kontakti: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit INFOKOSOVA.

Kontakti

Për ne